Fényképekből nyílt kiállítás Győrben, a Radó-szigeten. A tárlatot csak pár óráig lehetett megtekinteni, így az alkotásokra több százan voltak kíváncsiak. A 14. Fotópikniken már nem csak a Győri Fotóklub tagjai mutatták be legszebb fényképeiket. A szervezők egy igazi ?fotós ünnepet? szerettek volna, így Győr mellett Sopronból, Szlovákiából és Ausztriából is hívtak alkotókat.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Az Anima Musicae világsztárokkal készül az új évadra
Nemzetközi sztárvendégek, különleges koncertsorozatok és vidéki fellépések várják a közönséget az Anima Musicae Kamarazenekar 2026/27-es évadában. Az Anima Musicae Kamarazenekar három bérletsorozatot hirdet meg a...






