Szabó László negyedszázados összefoglaló munkáját tekinthetik meg a látogatók a Petőfi Sándor Művelődési Házban. A kiállítás Szabó Béla az egykori győri fotóklub egyesület vezetője segítségével valósulhatott meg.
Cikkünk frissítése óta eltelt 15 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Újabb szakmai mérföldkő a győri gyermekellátásban
„Büszkék vagyunk arra, hogy intézményünk szakdolgozói folyamatosan bővítik tudásukat a gyermekek minél magasabb színvonalú ellátása érdekében” – olvasható a Petz-kórház közleményében. Ebből kiderül, hogy május...






