Nem volt könnyű két labdát vezetni egyszerre. Ráadásul a feladatok egyre nehezebbek voltak. Ennek ellenére a játékosok és a szurkolók jól kiegészítették egymást, és nagyon jó hangulatban versenyeztek a vegyes csapatok. Ilyen sorversenyt még soha nem tartott az Audi Eto , de megérte mert hatalmas sikert hozott.
Cikkünk frissítése óta eltelt 15 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Bemutatta autóját a SZEnergy: ötödször is az élre próbál törni
Négy győzelmet és négy világcsúcsot könyvelhetett el a győri SZEnergy az elmúlt négy évben a világ legnagyobb energiahatékonysági versenyén, a Shell Eco-marathonon. A Széchenyi István Egyetem...






