Az MNGSZ a magyarországi régiók gasztronómiai egyesületeinek országos szakmai találkozójaként hívta életre az évente megrendezett Gasztro Csatát, hogy az egyes gasztronómiai régiók bemutassák jellegzetes étkezési hagyományaikat és beszélgessenek a szakmát foglalkoztató gondokról. Az idén Győrben összegyűlt seregszemlén a Matusz-Vad Zrt. óriásbográcsban főtt, 200 kg szarvashúsból készült pörkölttel várta saját sátránál a látogatókat, emellett bordalokkal kísért fröccsbemutatót és szórakoztató Irigy Hónaljmirigy koncertet szervezett a gasztronómiát ünnepelni vágyóknak.
Cikkünk frissítése óta eltelt 17 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Kaptak egy nap haladékot a szúnyogok
Mutatjuk a Győr-Szol közleményét. "A Győr-Szol Zrt. értesíti a lakosságot, hogy a 2026. június 23-ra, kedd estére meghirdetett földi kémiai szúnyoggyérítés a kedvezőtlen időjárási viszonyok...





