Az intézkedés során a rendőrök az autó csomagtartójában öt műanyag kannát találtak, benne gázolajjal, és egy műanyag csövet. A kocsiban utazó fiatalok elismerték, hogy a mintegy 140 liter gázolajat Ausztriában, egy Andau melletti szántóföld öntözőberendezéséből hozták el. A Mosonmagyaróvári Rendőrkapitányság a három mosonmagyaróvári férfi ellen lopás megalapozott gyanúja miatt indított eljárást.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Megdőlhet a mindenkori hőmérsékleti rekord
A hőhullámnak még mindig csak az elején vagyunk, napról napra nagyobb lesz a forróság. A következő napokban tovább fokozódik a hőség, az idei év eddigi...






