A hétvégén folytatódott az erőltetett menet a Győri Audi ETO KC számára. Ezúttal nem kellett utazni a zöld-fehér lányoknak, az MTK-t hazai pályán fogadták. Sokáig azonban ez volt az egyetlen pozitívum a meccsen és összességében sem lehet azt mondani, hogy a szezon legjobb meccsét látta volna a közönség.
Cikkünk frissítése óta eltelt 7 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Rendkívüli hőhullámokra kell felkészülni a nyáron
Akár 40 Celsius-fokos hőség is várható a következő napokban – figyelmeztetett Gajdos László. Az élő környezetért felelős miniszter szerint a tartós forróság az emberek...






