Az akciónapok során kedden és csütörtök délután fél négy és fél hat között az intézmény rendelkezésére álló sporteszközöket (tollas-, ping-pong-, kosár-, foci- és gumilabdákat) visz ki a Barátság Parkba, amelyeket ingyen használhatnak az érdeklődők. A program különlegessége, hogy a szakemberek nem csak átadják a sporteszközöket, de lehetőség és igény szerint meg is mutatják azok használatát, és szívesen vesznek részt a közös játékban. Amíg az időjárás engedi, a családsegítő munkatársai továbbra is minden kedden és csütörtökön fél 4-től fél 6-ig várják a gyerekeket. A hideg őszi, téli estékre gondolva a szervezet megnyitotta a Sziget-Kék Közösségi Teret a Szigethy Attila út 109. szám alatti épületben, mely minden érdeklődő számára nyitva áll.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.26.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Forgalomkorlátozásokra kell készülniük az M19-es autóúton közlekedőknek.
Jelentős forgalomkorlátozásra kell készülni Győrben is: július hatodikától, hétfőtől lezárják a Zrínyi...






