Főként fémből készült tárgyakat gyűjtöttek össze, melyeket később pénzzé akartak tenni. A 48 éves esztergomi nőt a házhoz hivatalos ügyből érkező személyek buktatták le. Azt gondolták a gyanúsított a tulajdonos, a nő azonban jelezte feléjük, ő idegen, nem vele kell megbeszélni az ügyet. Az asszony ezzel be is vallotta, hogy bűncselekmény elkövetésén érték tetten, melyet az Esztergomi Rendőrkapitányságon gyanúsítotti kihallgatásán is elismert. Szabadlábon hagyása mellett lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást az Esztergomi Rendőrkapitányság. A rendőrök a gyermeket átadták testvérének és az esetet jelezték a helyi gyermekjóléti szolgálat felé.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Lovas felvonulással indulnak a Szent László Napok
Június 27-én, szombaton 10 órakor hagyományőrzők lovas felvonulásával veszi kezdetét a Szent László Napok programsorozata. A látványos menetben mintegy 70 lovas és 150 gyalogos hagyományőrző...






