Megyei derbit rendeztek szombaton este a labdarúgó NB II-ben. A listavezető Gyirmót az előző három meccsén diadalmaskodó SVSE-t fogadta, így két jó formában lévő gárda csapott össze az Alcufer Stadionban.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Labdarúgó NB I – A bajnok Győr mindkét kapusával hosszabbított
A bajnoki címvédő Győr labdarúgócsapata mindkét kapusa lejáró szerződését meghosszabbította egy évvel. A klub honlapjának beszámolója szerint a tavaly nyáron igazolt Megyeri Balázs és a...






