Súlyos, 5-0-s vereséget szenvedett a labdarúgó NBII-ben a Tatabánya, Bozsik Péter csapata a Vasastól kapott ki, pedig a fővárosiakat még piros lappal is büntette a játékvezető. 1-1-es döntetlent játszott a Sopron a Kozármisleny ellen és ugyanez az eredmény született a Gyirmót ? Kisvárda találkozón is. Ennek a meccsnek az összefoglalóját most meg is tudjuk önöknek mutatni.
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Három győri kézilabdázó az idény álomcsapatában
A Bajnokok Ligája-ezüstérmes Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapatának három játékosa került be az idény álomcsapatába az európai szövetség (EHF) szavazásán. Az EHF honlapjának keddi...






