Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
A négy bajnok úgy döntött serlegüket az önkormányzatnak adományozzák. Juhász József úgy emlékezett vissza a több mint négy évtizeddel ezelőtt történt eseményekre, hogy eleve vesztett helyzetből sikerült nyerniük. Mint mondta, roppant viszontagságos körülmények között készültek a megmérettetésre, ahová marhavagonban, a lovakkal együtt utaztak ki Salzburgba. A pályaudvaron úgy ugrattak ki a szerelvényekből, mert még lejárójuk sem volt. Hogy eljuthassanak a versenypályára ahhoz az is kellett, hogy szívességből kiszállítsák a vonatról a lovakat.
NEKED AJÁNLJUK
Magyar Bajnok lett a Győri Lövészklub férfi csapata
A Győri Lövészklub felnőtt férfi mozgócéllövő (futócéllövő) csapata kiváló teljesítménnyel, ismét aranyérmeket és bajnoki címet szerzett a Keszthelyen rendezett Országos Bajnokságon. A csapat rutinos és kiemelkedő versenyzőkkel...






