A Ferencvárossal találkozott a Győri Audi ETO KC a Szabella kupa második mérkőzésén. A Kek győztes fővárosiak nagy megnehezítették a hazaiak dolgát. A fordulatos és izgalmas mérkőzésen végül a mieink szerezték meg a győzelmet.
Cikkünk frissítése óta eltelt 15 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Három alpolgármestere van már Pintér Bencének
Tóth Péter kabinetfőnök mostantól Pintér Bence polgármester harmadik helyetteseként folytatja munkáját a győri önkormányzatnál. Harmadik nekifutásra megszavazták alpolgármesternek Tóth Pétert, aki a szociális ügyekért, illetve...






