Az NBI-es újonc MTK-val találkozott a győri AUDI ETO KC a női kézilabda NBI 5. fordulójában. A zöld-fehérek több kulcsjátékosukat is kénytelenek voltak nélkülözni, de ez nem látszott a teljesítményen, sima győzelmet arattak Ambros Martin tanítványai.
https://www.youtube.com/watch?v=ohawi_7pFgo
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Nébih: hétfőn kezdődik a nyári szezonális élelmiszerlánc-ellenőrzés
A vizsgálatok kiemelten érintik a közkedvelt nyári élelmiszereket, különösen a grill- és sütőkolbászokat, pácolt húsokat, valamint a jégkrémeket, fagylaltokat előállító létesítményeket. Ezekben az üzemekben...






