Az futsal Magyar Kupában az NB I és az NB II legjobbja mérkőzött meg egymással Győrött. A Rába ETO hozta a papírformát, így fél lábbal már ott van a négyes döntőben, amit márciusban szintén Győrben rendeznek majd.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Keresik az egyik győri Mediamarkt tolvaját
A rendőrség keres egy tolvajt, aki másfél héttel ezelőtt egy Playstation játékkonzolt lopott el a győri Árkádból. A rendőrség közzétette a kamerafelvételt is. „A Győri...






