Győzelemmel mutatkozott be Horváth Ferenc a Győri ETO FC kispadján. A bajnokcsapat az idei első tétmérkőzését magabiztosan nyerte a Debrecen ellen. A Liga Kupában a legjobb nyolc közé jutás a cél, a jövő keddi visszavágót 1 gólos előnyről várják a zöld-fehérek.
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Kiváló minőségű a magyar dinnye
Néhány napon belül országszerte megjelenik a boltok és piacok kínálatában a szabadföldi magyar görög- és sárgadinnye. A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara, a FruitVeB és a...






