A labdarúgó NB I 7. fordulójában ismét nyert a Győri ETO FC, a címvédő ezúttal az MTK-t győzte le így megkezdte a felzárkózást és már közvetlenül az élmezőny mögött áll. Az NB II-ben a Gyirmót FC Kozásmislenyben tudott győzni 2-1-re, a Sopron ugyanakkor sima vereséget szenvedett Dunaújvárosban, míg a Tatabánya a listavezető Nyíregyházától kapott ki. Az NB III nyugati csoportjában a Győri ETO FC II ismét egy gólgazdag mérkőzésen van túl, hogy mi történt az egykori 4-szeres bajnok Csepel ellen, azt meg is tudjuk mutatni.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Keresik az egyik győri Mediamarkt tolvaját
A rendőrség keres egy tolvajt, aki másfél héttel ezelőtt egy Playstation játékkonzolt lopott el a győri Árkádból. A rendőrség közzétette a kamerafelvételt is. „A Győri...





