A labdarúgó NB II nyugati csoportjában az első öt helyezett egyaránt nyert, így a Gyirmót és a Tatabánya is, mindkét együttes hazai pályán 2-0-ra. A Kozármisleny viszont elvitte Győrből a bajnoki pontokat.
Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Nyolcadszor rendezte meg az Audi Szakszervezet a nyári focitornát
Nyolcadszor rendezte meg az Audi Hungaria szakszervezete a nyári focitornáját. A csapatok ezúttal is teljes szerelést és labdát, a kapusok kesztyűt kaptak. A tornán...






