24-29-re diadalmaskodott a Lipcse otthonában az Audi ETO KC. A győriek már a negyedik mérkőzésüket játszották a Bajnokok Ligája középdöntőjében. Ezzel a sikerrel az Audi ETO KC vezeti a csoportját.
Cikkünk frissítése óta eltelt 15 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Idén is megrendezik a Győri Reneszánsz és Barokk Hetet
Koncerteken és mesterkurzusokon vehetnek részt a régizene kedvelői és művelői június 29. és július 3. között a 17. alkalommal megrendezendő Győri Reneszánsz és Barokk...






