2019 októberére fejeződhetnek be Győr jelenlegi legjelentősebb közúti beruházásának munkálatai. Teljes egészében hazai forrásból, több mint 2,1 milliárd forintból kétszer két sávosba bővítik az 1-es számú főút Ipar út, és Likócs közti szakaszát, hidak és körforgalmak épülnek majd a munkaterületen melyeknek köszönhetően sokkal gördülékenyebb lesz a közlekedés a környéken.
Cikkünk frissítése óta eltelt 8 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Újabb szakmai mérföldkő a győri gyermekellátásban
„Büszkék vagyunk arra, hogy intézményünk szakdolgozói folyamatosan bővítik tudásukat a gyermekek minél magasabb színvonalú ellátása érdekében” – olvasható a Petz-kórház közleményében. Ebből kiderül, hogy május...






