Békéscsabán szerepelt a Győri Audi ETO KC hétközben. Az eddig négy vereséggel álló viharsarkiak főleg az első félidőben megizzasztották az ötszörös BL győztest, a szünet után azonban érvényesült a papírforma.
Cikkünk frissítése óta eltelt 7 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Ezt javasolja a győri kórház: ennyit igyunk
A nyári hőségben a megfelelő hidratáltság kulcsfontosságú. A hosszú, meleg napok jelentősen növeli a szervezet folyadékigényét. Az ilyenkor természetes izzadással nemcsak vizet, de ásványi...





