Cikkünk frissítése óta eltelt 8 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
Győzelemmel fejezte be a 2017-es naptári évet a Győri Audi ETO KC. A női kézilabda bajnokság 9. fordulójában a Kecskemét csapata volt az ellenfél. A találkozón a győzelem mellett a zöld-fehérek nagy örömére hosszú kihagyás után visszatérhetett a pályára Tomori Zsuzsanna is.
NEKED AJÁNLJUK
Hétfőn nagyon erős UV-B-sugárzás várható
Hétfőn figyelmeztetési kritériumot meghaladó, nagyon erős UV-B-sugárzás várható országszerte - közölte a HungaroMet. Azt kérték, mindenki fokozottan védekezzen a napsugárzás által okozott leégés ellen. Napközben...






