Revansra készül a hétvégén az ETO-SZESE férfi kézilabda csapata. A zöld-fehérek a balul sikerült Tatabányai kupamérkőzés után a bajnokságban a Mezőkövesd gárdájával találkoznak. A csapatnak ez lesz az első bajnoki mérkőzése az Európa bajnoki szünet után.
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Kiderült az ETO FC és a Ferencváros nemzetközi kupameccseinek időpontja
Az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) nyilvánosságra hozta a bajnok ETO FC és a Magyar Kupa-győztes Ferencváros első fordulós Bajnokok Ligája-, illetve Európa-liga-selejtező mérkőzéseinek időpontjait. A...






