Sima győzelmet aratott a Bercsényi Miklós gimnázium kézilabda csapata a Révai ellen. A két csapat győri rendezésű Diákolimpia döntőjében találkozott egymással.
NEKED AJÁNLJUK
Megdőlhet a mindenkori hőmérsékleti rekord
A hőhullámnak még mindig csak az elején vagyunk, napról napra nagyobb lesz a forróság. A következő napokban tovább fokozódik a hőség, az idei év eddigi...






