Egy házaspár gyerekeivel együtt heti egyszer szendvicset készít és teát főz otthon majd kiviszi ezeket a környékbeli rászorulóknak. Azt mondják azért teszik mindezt, mert jó érzés segíteni és azt akarják, hogy a gyerekeik is jó példát lássanak maguk előtt.
Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Döntött a védett üzemanyagár kivezetéséről a parlament
Elfogadta a védett üzemanyagár kivezetéséről szóló törvényt kedden az Országgyűlés. A Kapitány István gazdasági és energetikai miniszter által jegyzett, az árak megállapításáról szóló törvény és...






