A hetven éves abdai asszony a Radnóti szobor felől akart átgurulni az 1-es főúton a Néputca irányába, azonban egy Győr felől érkező Iveco furgon elsodorta. A sofőr a gyors reakció és a nagy fékezés ellenére elsodorta. A hölgy a helyszínen életét veszítette – értesültünk Kálmán Gabriellától a Győri Rendőrkapitányság sajtóreferensétől, aki hozzátette: az asszony viselt láthatósági mellényt.
Cikkünk frissítése óta eltelt 17 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Kiváló minőségű a magyar dinnye
Néhány napon belül országszerte megjelenik a boltok és piacok kínálatában a szabadföldi magyar görög- és sárgadinnye. A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara, a FruitVeB és a...





