Halomban áll a szemét a 81-es főút mellet Sashegynél. Csak Győr környékén 88 illegális szemétlerakó helyet számoltak a közterület felügyelők. Üveg, tévé képernyő és karosszék is van a szemétkupacon. 50 ezer forint helyszíni bírságot kaphat az, akit tetten érnek.
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Három ember tűnt el a Dunában
Három különböző helyszínen is riasztották a vízirendészeket szombaton a Dunán. Iváncsánál egy fiatal férfi holttestét megtalálták, míg a Kopaszi-gátnál és Bajánál eltűnt két embert...






