Él valahol, ki tudja hol, egy nagy király. Mit nagy, a legnagyobb! Nem fél ám az semmitől, sem sárkánytól, sem cápától, sem a saját árnyékától. Egy dologtól retteg csupán, az orrfacsaró náthától, a kirobbanó tüsszentéstől!Ezért hívták tán Hapcinak…Lázár Ervin meséjéből arra is fény derül, hogy szereti meg e legeslegnagyobb király a tüsszentést.
Cikkünk frissítése óta eltelt 5 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Így érezzük a forint látványos erősödését
Az elmúlt két hónap egyik legfontosabb gazdasági folyamata a forint látványos erősödése volt. A változás az ingatlanpiacra és a befektetésekre is hatással van. Kevesebb...






