Izgalmas mérkőzést hozott a győri kosarasoknak a női NB I rájátszása. Az első, megnyert mérkőzés után a zöld-fehérek Miskolcra utaztak. A Diósgyőr az életben maradásért, a győri csapat a továbbjutásért lépett pályára. A találkozón végül minimális, egypontos különbséggel a hazaiak bizonyultak szerencsésebbnek, így harmadik mérkőzésre is szükség lesz.
Cikkünk frissítése óta eltelt 9 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
A zöldfelületek jelenthetik a legjobb védelmet a hőhullámok ellen
A tartós hőhullámok miatt egyre nagyobb szerepe van a városi zöldfelületeknek a hőmérséklet csökkentésében. A Magyar Díszkertészek Szakmaközi Szervezete szerint a tudatosan kialakított növényzet...






