Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
Egy kétszintes társasház földszinti lakása égett ki tegnap délután Győrben. Az egyik szobában a felhalmozott szemét, és bútorok kaptak lángra. A Rákóczi utcai épületben hárman tartózkodtak, de szerencsére senki nem sérült meg, csak rövid időre kellett elhagyniuk otthonukat. Az eset körülményeit vizsgálják. A nap további részében avartüzekhez vonultak a szakemberek, Gyirmóton a Horgász tanya mellett 100 m2-en, Sáráspusztán pedig 2 m2en égett a száraz fű.
NEKED AJÁNLJUK
Hétfőn nagyon erős UV-B-sugárzás várható
Hétfőn figyelmeztetési kritériumot meghaladó, nagyon erős UV-B-sugárzás várható országszerte - közölte a HungaroMet. Azt kérték, mindenki fokozottan védekezzen a napsugárzás által okozott leégés ellen. Napközben...






