Bár Győrben, és környékén idén úgy tűnik, hogy elmarad a szúnyoginvázió, a GYŐR-SZOL Zrt. szakemberei az elmúlt napok mérései alapján mégis szükségesnek látták a vérszívók irtását. A kedvező időjárás mellett egy másik szempontból is szerencsés, hogy éppen a most következő hétvége előtt szállnak fel a gépek, mondta el rádiónknak Ozsvárt Tamás, a társaság kommunikációs menedzsere:
Cikkünk frissítése óta eltelt 15 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
A zöldfelületek jelenthetik a legjobb védelmet a hőhullámok ellen
A tartós hőhullámok miatt egyre nagyobb szerepe van a városi zöldfelületeknek a hőmérséklet csökkentésében. A Magyar Díszkertészek Szakmaközi Szervezete szerint a tudatosan kialakított növényzet...






