Legalább 10 kamion és egy személyautó kapott defektet tegnap késő este, mikor egy hatalmas kátyú keletkezett az M1-es autópálya egyik győri felhajtójánál a Bécs felé vezető oldalon. A járművek sorra belehajtottak a kátyúba és sokan nem tudtak tovább haladni. A javítási munkák miatt ma ezen a szakaszon sokáig csak egy sávon lehetett haladni.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Az ELTE támogatja a kutatóközpontok kiválását
Lezárult az Eötvös Loránd Tudományegyetemen az a véleménynyilvánító szavazás, amely a 2025-ben az intézményhez került négy kutatóközpont jövőjéről szólt. A voksolás eredménye alapján a...





