Az osztrák személyautót a 85-ös főúton állították meg a megyei határrendészek kora délután. 50 éves sofőrje, két koszovói utasát próbálta meg Ausztriába juttatni. Ellene embercsempészés megalapozott gyanúja miatt büntetőeljárás indult. Ugyanezen a napon a Készenléti Rendőrség járőrei egy marokkói és egy algériai férfit szállítottak le Hegyeshalomban a RailJet nemzetközi gyorsvonatról, akik érvényes úti okmányok nélkül akartak Bécsbe utazni. A hat illegális határátlépő ellen szabálysértési eljárás indult.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Nehogy az autóban hagyjuk a gyermeket vagy a kutyát!
A napon, vagy akár csak félárnyékban parkoló autó belső hőmérséklete ilyenkor a 70 Celsius-fokot is meghaladhatja, életveszélyes abban tartózkodni. Idén már történt olyan eset, amikor a...






