Első fokon 8 év fogházra ítélte a Szombathelyi Törvényszék a 2010-ben barátnőjét megfojtó férfit, emberölés, hivatalos személy ellen elkövetett erőszak és közúti veszélyeztetés miatt. A védelem a férfi egészségügyi állapotára hivatkozva az ügy felfüggesztéséért, az ügyész pedig az ítélet súlyosbításáért mondott perbeszéde. A határozatot végül másodfokon a Győri Ítélőtábla helyben hagyta.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Három győri kézilabdázó az idény álomcsapatában
A Bajnokok Ligája-ezüstérmes Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapatának három játékosa került be az idény álomcsapatába az európai szövetség (EHF) szavazásán. Az EHF honlapjának keddi...






