A szakemberek helyreállították a még tegnap délután leszakadt felsõvezetéket. A MÁV közleménye szerint már tegnap este kilenc órakor visszaadták a forgalomnak Ács és Nagyszentjános között azt a vágányt, ahol a délutáni órákban – mûszaki hiba miatt – leszakadt a felsõvezeték.
Cikkünk frissítése óta eltelt 18 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.25.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Új alpolgármestert választott Győr közgyűlése.
Országos tűzgyújtási tilalom lépett életbe csütörtöktől, a rendkívüli hőség miatt pedig meghosszabbították a vörös...






