A Magyar Kupa 5. fordulójában az Újpest látogatott Gyirmótra. Sisa Tiborék egy NBI-es ellenfelet már búcsúztattak az ősszel. Akkor a Győri ETO FC csapatát sikerült felülmúlni. Hasonlóan nagy bravúr lenne a lila-fehérek kiejtése is.A Gyirmót remekül helytállt a párharc első felvonásán, hiszen kapott gól nélkül lehozta a mérkőzést, így a továbbjutás kérdése a visszavágóra maradt.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Rendkívüli hőhullámokra kell felkészülni a nyáron
Akár 40 Celsius-fokos hőség is várható a következő napokban – figyelmeztetett Gajdos László. Az élő környezetért felelős miniszter szerint a tartós forróság az emberek...






