A hétvégén kezdi bajnokok ligája szereplését a Győri Audi ETO KC. A múlt héten két játékos nem tudott a csapattal edzeni, Katrine-Lunde Haraldsen és Heidi Löke a norvég válogatottal szerepelt a világkupán, ahol második helyezést értek el.
Cikkünk frissítése óta eltelt 15 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Rendkívüli hőhullámokra kell felkészülni a nyáron
Akár 40 Celsius-fokos hőség is várható a következő napokban – figyelmeztetett Gajdos László. Az élő környezetért felelős miniszter szerint a tartós forróság az emberek...






