Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
A Mosonmagyaróvári Nagytérségi Hulladékgazdálkodási Társulás is csatlakozik a Nemzetközi Hulladékgyűjtő Világnaphoz. Játékos rendezvényeket szerveznek a nagytérségben muködő iskolák meghívásával szeptember 20.-án a Mosonszolnoki Általános Iskolában. A programok délután 13 órakor ünnepi megnyitóval kezdődnek, majd Válogatós vagyok címmel tartanak vetélkedőt, és egy „Zöld háztartás” roadshowt is szerveznek. A fiatalok így könnyed mószerekkel szerezhetik meg az alapvető hulladékkezelési és szelektív hulladékgyűjtési ismereteket.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.22.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: A „Jövő egyeteme” a témája az idei Győri Gyermekegyetemnek.
Kedd éjfélig másodfokú hőségriasztást rendelt el az ország egész területére...






