Prevenciós Konferenciát tartottak a Győr-Moson- Sopron Megyei Kereskedelmi és Iparkamarában. Az előadások témája ezúttal a drog volt. Szó volt a megelőzésről illetve arról is, hogy hogyan lehet segítséget nyújtani a bajba kerülteknek. A konferencián Zacher Gábor toxikológus is tartott előadást a megjelenteknek.
Cikkünk frissítése óta eltelt 9 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
WRO: Győrben versenyeznek a jövő robotépítői
Több száz fiatal érkezett a világ egyik legjelentősebb robotépítési és programozási versenyének nemzeti döntőjére Győrbe. A Széchenyi István Egyetem ad otthon a kétnapos eseménynek,...






