Kerítést festettek, udvart rendeztek és sporteszközöket is telepítettek az Audi Hungaria munkatársai a negyedik Önkéntes Napon. A kezdeményezésben résztevők Győrben és vonzáskörzetében dolgoztak; oktatási, egészségügyi és szociális intézményeket varázsoltak szebbé. Javaslataik alapján 2014 óta már több mint 100 elképzelést sikerült megvalósítani.
Cikkünk frissítése óta eltelt 9 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Három alpolgármestere van már Pintér Bencének
Tóth Péter kabinetfőnök mostantól Pintér Bence polgármester harmadik helyetteseként folytatja munkáját a győri önkormányzatnál. Harmadik nekifutásra megszavazták alpolgármesternek Tóth Pétert, aki a szociális ügyekért, illetve...






