Javaslatokat vár a győri önkormányzat arra, hogy ki kapja idén a „Győr Oktatásügyéért” díjat. A díj olyan pedagógusnak vagy oktató-nevelő munkát segítő személynek adományozható, aki kiemelkedő munkájával és példamutatásával pedagógustársai, a tanulók, a szülők, a szűkebb és tágabb környezete előtt megbecsülést szerez a városban. A díjat évente legfeljebb 3 fő kaphatja. A kitüntetettek díszes oklevélben, emléktárgyban és pénzjutalomban részesülnek. Az elismerésről május 31-ig döntenek.
Cikkünk frissítése óta eltelt 2 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Magyar Péter: kezdeményezzük Sulyok Tamás megbízatásának megszüntetését, emellett indul a „tisztítótűz-művelet”
Kezdeményezzük Sulyok Tamás köztársasági elnök megbíztatásának megszüntetését - jelentette be Magyar Péter miniszterelnök hétfőn az Országgyűlés ülésén napirend előtt mondott beszédében. A kormányfő közölte: a...






