Több évtizedes hagyománya van az eseménynek, amelynek a Kisalföld, a Győr Plusz és az Oxygen Media munkatársai is rendszeres résztvevői. Az újságírók és az egészségügyi dolgozók ezúttal február 6-án, csütörtökön nyújtják karjukat, hogy segítsenek bajban lévő embertársaikon.
Cikkünk frissítése óta eltelt 1 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
A zöldfelületek jelenthetik a legjobb védelmet a hőhullámok ellen
A tartós hőhullámok miatt egyre nagyobb szerepe van a városi zöldfelületeknek a hőmérséklet csökkentésében. A Magyar Díszkertészek Szakmaközi Szervezete szerint a tudatosan kialakított növényzet...






