50 csapat vett részt a II Audi ETO kézilabda bajnokságon, amelyet utánpótlás korú lány csapatoknak rendeztek. A 5 korosztályban több mint 500-an léptek pályára. Hétvégén a 3 kategóriában rendezték meg a záró fordulót.
Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
12 ezer tasak ivóvizet szállított ki a honvédség a legnagyobb rendezvényekre
A tartós hőség miatt több településre is ivóvizet juttatott el a honvédség. A legtöbb, ötezer tasak vizet Tiszaújvárosba szállították a hétvégi rendezvények biztosítására. A kormány...







