Második alkalommal rendezték meg a Kistérségi „Ki mit tud?”-ot Mosonmagyaróváron, a Fehér Ló Közösségi házban. Az eseményen a környék szociális intézményeinek ellátottjai vettek részt. Idősek és fogyatékkal élők mutathatták be műsoraikat a 3 tagú zsűrinek és társaiknak.
Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Megdőlhet a mindenkori hőmérsékleti rekord
A hőhullámnak még mindig csak az elején vagyunk, napról napra nagyobb lesz a forróság. A következő napokban tovább fokozódik a hőség, az idei év eddigi...






