A Salemi boszorkányokkal indul a Győri Nemzeti Színház új évada. Az előadást szeptember 28-án, a Premier bérlet közönsége láthatja először. A teátrum a 2013-2014-es szezonban hat nagyszínházi és két kamara produkcióval készül, köztük a Sakk című musicallel, de lesz vígjáték, operett, sőt opera is.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Gázpalackok robbantak, és kettéhasadt egy fa Győrben
A múlt héten is sok volt a baleset, a tűz, két gázpalack felrobbant egy hétvégi házban, egy akácfa is kettéhasadt az egyik győri játszótéren,...






