Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
Az ingolstadti Audi-gyár présüzemében lépett fel a Győri Nemzeti Balett. Az eseményen az autógyártó cég 50 éves kulturális szponzorációs munkáját ünnepelte. A gálán összesen 150 művész vett részt. Az Audi 1962 óta támogatja a kulturális intézményeket. Elsőként egy a gyárban alakult kamarazenekart segítettek, majd folyamatosan bővült a szponzoráltak köre és mára már szerte a világban segítik a különböző művészi társulatokat. Az esten az egyik legnagyobb szerepet a Győri Nemzeti Balett kapta, a Queen című előadásukból adtak elő részleteket.
NEKED AJÁNLJUK
Hétfőn nagyon erős UV-B-sugárzás várható
Hétfőn figyelmeztetési kritériumot meghaladó, nagyon erős UV-B-sugárzás várható országszerte - közölte a HungaroMet. Azt kérték, mindenki fokozottan védekezzen a napsugárzás által okozott leégés ellen. Napközben...






