Ingyenes gépjármű állapot felmérésen vehetnek részt a hétvégén az autósok megyénkben. Az őszi-téli közlekedésre történő átállásban segít a Győr-Moson-Sopron Megyei Közlekedési Balesetmegelőzési Bizottság, a megyei kormányhivatal Közlekedési Felügyelőségének szakembereivel. Szombaton (nov.5.) délelőtt 9 és délután 13 óra között Győrben, a felügyelőség Tatai úti telephelyén, Sopronban pedig az Iparkörút 33.-mas szám alatt várják az érdeklődőket, az akcióban a 3,5 tonna össztömeg alatti járművek vehetnek részt. Rosta Roland, rendőrfőhadnagy rádiónknak elmondta, a rossz idő beállta előtt célszerű mielőbb ellenőriztetni autónkat:
Cikkünk frissítése óta eltelt 15 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.22.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: A „Jövő egyeteme” a témája az idei Győri Gyermekegyetemnek.
Kedd éjfélig másodfokú hőségriasztást rendelt el az ország egész területére...






