Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
A térségünkben zajló innovációs tevékenységekről konzultáltak szerdán (szept.12.) a győri Széchenyi István Egyetemen. A rendezvényen a Nemzeti Innovációs Hivatal elnöke, az egyetem rektora, a Pannon Novum Nonprofit Kft. ügyvezetője és a régió gazdasági szervezeteinek vezetői is részt vettek. Az Audi fejlesztési beruházásai mellett a helyi kisvállalkozások dinamikus fejlődését, és az egyetem eredményes kutatási tevékenységét emelték ki. Rádiónknak Dr. Mészáros György, az Innovációs Hivatal elnöke nyilatkozott.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.23.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Nemzetközi egyetemi, kormányzati és iparági döntéshozók látogattak el Győrbe.
Több mint négyszáz fiatal méri össze tudását a World Robot...






