Az programra a Győr-Moson-Sopron, Vas és Zala megyék területén székhellyel rendelkező kutatást-fejlesztést folytató vállalkozások, innovátorok, egyéni feltalálók, kutatók, oktatók és diákok jelentkezését várják. A kiállítást szakmai program is kíséri. Innovációs tevékenységgel foglalkozó vállalkozások mutatják be jó gyakorlataikat. Különös hangsúlyt fektetnek a projektek finanszírozási lehetőségeinek és a pályázati lehetőségeknek a bemutatására, emellett a meghívott befektetői körrel való egyeztetésre. Az Egyetem aulája legfeljebb 35 téma kiállítására biztosít ingyenes bemutatkozási lehetőséget.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.05.19.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: A nyugat-magyarországi azbesztszennyezés országos kezelésének megkezdéséről döntött a kormány.
Idén nyáron átlagosan 2350 forintos órabérre számíthatnak a diákok.
A fizika,...






