Azt már sokan tudják, hogy 35-23-ra nyert az Audi ETO KC a Savehof ellen, ezzel pedig veretlenül jutottak a lányok a női kézilabda BL csoportkörébe. Az interjúkkal azonban még adósak vagyunk. Ezekből többek között az is kiderül, hogy az újonc Wéninger Alexa hogy érezte magát a pályán illetve az is, hogy a lányoknak hogy tetszett az új csarnok.
https://www.youtube.com/watch?v=WFLhXd1jq2U
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Nébih: hétfőn kezdődik a nyári szezonális élelmiszerlánc-ellenőrzés
A vizsgálatok kiemelten érintik a közkedvelt nyári élelmiszereket, különösen a grill- és sütőkolbászokat, pácolt húsokat, valamint a jégkrémeket, fagylaltokat előállító létesítményeket. Ezekben az üzemekben...






