Már hagyományosan a győri Pálffy Miklós Kereskedelmi Szakközépiskola volt a házigazdája az országos illemtan versenynek. A csapatoknak telefonos, szurkolói és vendéglátási etikettben is bizonyítaniuk kellett. A zsűri szerint a legjobb az lenne, hogy ha iskolai keret között is bővítenék a diákok illemtudását a jövőben.
Cikkünk frissítése óta eltelt 9 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Lezárják a Kossuth-híd kerékpárútját karbantartási munkák miatt
A Kossuth-híd (ismertebb nevén Révfalusi híd) kerékpárútján az acélszerkezetek csatlakozásánál található, elhasználódott dilatációs elemek cseréjére kerül sor 2026. június 23-án és 24-én. A munkálatok során...






